Siedziba firmy

Radomsko
ul.Narutowicza 286
tel./fax: (044) 682-63-31
tel.kom: 602-190-266
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpraca

Mebloprojekt
Magdalena Tabaczyńska-Frymus
ul.Kondratowicza 25
03-252 Warszawa
 

INFORMACJA O ZAKRESIE ZEBRANYCH DANYCH OSOBOWYCH.

Jako firma, która dba o zachowanie najwyższych standardów komunikacji z podmiotami gospodarczymi informujemy, że Państwa dane są pozyskane z ogólnodostępnych źródeł.

Poniżej zamieszczam dla Państwa informacje o tym, kto odpowiada za bezpieczeństwo Państwa danych,w jakim celu są one przetwarzane oraz w jaki sposób mogą Państwo nimi zarządzać.

Administratorem Państwa danych jest :
Firma Mebros Robert Skibiński ul. Narutowicza 286, 97-500 Radomsko
Nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom Firmy Mebros.

Przetwarzane dane zostały pozyskane ze źródeł publicznie dostępnych i obejmują: imię i nazwisko, nazwę firmy, dane teleadresowe.

Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Przysługuje Państwu także prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia lub żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania i udostępniania ich innym podmiotom , oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane osobowe będą przetwarzane dopóki, dopóty nie zostanie zgłoszony sprzeciw wobec ich przetwarzania, a w razie zgłoszenia sprzeciwu – przez okres przedawnienia roszczeń, jakie wobec współadministratorów mogą przysługiwać osobie, której dane dotyczą.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod nr : 602-190-266